O nas

Najważniejszy dzień w życiu

Dzień ślubu jest niezwykle ważnym wydarzeniem w życiu kobiety. Często towarzyszą mu emocje dlatego też w naszym salonie ślubnym staramy się pomóc oraz doradzić każdej Pannie Młodej. Spokojna i miła atmosfera na pewno pomoże w podjęciu tak ważnej decyzji. Nasze konsultantki dołożą wszelkich starań aby znaleźć i dopasować suknie nie tylko to Twojego typu urody, ale i do charakteru.

Nasza oferta

Wszystkie Panny Młode, poszukujące wymarzonej sukni ślubnej zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy starannie wyselekcjonowane modele, tak aby każda suknia ślubna była inna i niepowtarzalna. Przy czym oferowane przez nasz salon ślubny suknie są wykonywane z najlepszych tkanin. Znajdziecie u nas każdy rodzaj sukni ślubnej od bogato zdobionych księżniczek, zjawiskowych rybek po delikatne i zwiewne suknie muślinowe.
KOLEKCJA
Catarina Kordas
KOLEKCJA

Gabbiano

KOLEKCJA

Mori Lee

Wymarzona suknia śubna

Decydując się na zakup swojej wymarzonej sukni ślubnej w salonie MARIPOSA, który znajduje się przy ul. Lipowej 16 lokal. 124 w Białymstoku zyskujecie nie tylko piękną suknię, ale również spokój i bezpieczeństwo. Z nami możecie być pewne, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem.